پاسور حکم

پاسور حکم

2,910 100,000 - 500,000
پاسور حکم v1.57 Mod Apk [Unlock Character & Unlimited Resource] - Game Apk Download

بازی حکم پر طرفدارترین بازی پاسور نزد ایرانیان است .
این بازی دارای چهار سطح دشواری می باشد که در نسخه رایگان سه سطح آن بسته شده و سطح یک که باز است صرفاً جهت تست برنامه و صحت عملکرد آن بر روی گوشی های مختلف بوده و این سطح فاقد هرگونه هوش مصنوعی بوده و کاملا به صورت اتفاقی بازی می کند . شما پس از اطمینان از صحت عملکرد برنامه بر روی گوشی خود در صورت تمایل می توانید از طریق خرید درون برنامه ای از داخل منوی درباره برنامه و دکمه خرید نسخه کامل و یا از طریق پیامی که هنگام شروع بازی دریافت می کنید ، اقدام به ارتقاء نسخه رایگان به نسخه کامل نموده و به سه سطح بعدی بازی دسترسی پیدا نما یید و از بازی با حریف باهوش خود لذت ببرید .
از آنجایی که احتمال عملکرد نادرست برنامه بر روی برخی از گوشی ها وجود دارد لطفا ابتدا برنامه را در حالت نسخه رایگان کاملا تست نموده و در صورت عملکرد درست و عدم توقف برنامه، اگر تمایل داشتید اقدام به خرید نسخه کامل فرمایید.

امکانات بازی شامل انتخاب طرح کارتها و پشت کارتها ، طرح زمینه بازی ، سرعت انمیشن ، انتخاب سختی بازی در چهار سطح و قطع و وصل صدا و موزیک و انتخاب موزیک می باشد .

دیگر امکان این بازی توانایی انتخاب حکم های سَرَس ، نَرَس و تک نَرَس می باشد .

امکان سوال در مورد ادامه بازی وقتی یکی از تیم ها به امتیاز 7 برسد در قسمت تنظیمات برنامه که در صورت تمایل آن را فعال نموده و دیگر مجبور به ادامه هر دست بازی تا اتمام کارتها نخواهید بود .

علاوه برنمایش امتیاز تیم ها بر روی صفحه بازی ، امکان مشاهده ریز امتیاز اخذ شده هر تیم در هر دست با استفاده از تابلوی امتیازات میسر است .

امکان مشاهده مجدد کارتهای برد آخرین دست با لمس پشت آخرین دست برده شده میسر است.
امکان انتخاب روش انداختن کارتها برای به حداقل رسیدن خطا در انداختن کارت


توجه : دوستانی که قبلا برنامه را از طریق بازار دانلود نموده و نسخه کامل آنرا خریده اند ، جهت معتبر ماندن خریدشان، برای آپدیت بازی از آدرس وبلاگ زیر استفاده فرمایند .
http://androidprograms.blogfa.com

لطفا جهت بهبود برنامه و رفع مشکلات و باگهای آن نظر خود را مرقوم فرمایید.

Whats New
ارتقاء سطح هوش مصنوعی
اضافه شدن امکان نتخاب روش انداختن کارتها از بین سه روش متفاوت جهت به حداقل رساندن خطا در انداختن کارت
اضافه شدن امکان انتخاب افکتهای صوتی و، تصویری و ویبره هنگام بریده شدن کارتها
اضافه شدن فاصله کارتها به همراه کم شدن تعداد آنها جهت بالا رفتن دقت انتخاب کارتها
امکانمشاهده مجدد آخرین کارتهای بر با لمس پشت آنها
رفع باگهای گزارش شده
More From Devloper