25. Ulusal Üroloji Kongresi

25. Ulusal Üroloji Kongresi

1 50 - 100
25. Ulusal Üroloji Kongresi v1.8 Apk [Unlock All Fiture] - Application Apk Download

Türk Üroloji Derneği tarafından düzenlenen 25. Ulusal Üroloji Kongresi, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 14. Uluslararası Prostat Formu ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne’de gerçekleştirilecektir.

25. Ulusal Üroloji Kongresi’nin ülkemizde faaliyet gösteren tüm meslektaşlarımızın ve tıpta uzmanlık öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Türk Üroloji Derneği eğitim ve bilim politikası doğrultusunda düzenlediği 25. Ulusal Üroloji Kongresi’nde Girne’de görüşmek dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Türk Üroloji Derneği Yönetim Kurulu

-------

Genel Bilgiler

Kongre Resmi Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup, İngilizce oturumlar eş zamanlı olarak Türkçe’ye çevrilecektir. Bilimsel program 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Tüm katılımcıların kongre süresince, tüm bilimsel ve sosyal etkinlik alanlarında yaka kartlarını takması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar, önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer kongre materyalleri ile birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabileceklerdir.

Kredilendirme
Kongre Türk Tabipleri Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Katılım Sertifikaları
Kongreye kayıt yaptıran ve katılım gerçekleştiren tüm katılımcılara katılım sertifikası 8 Ekim 2016 tarihi itibari ile verilecektir.

Davet Mektupları
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı, kongre organizasyon sekreteryası tarafından gönderilecektir. Gönderilecek olan davet yazısı, katılımcıların kurumlarından izin alabilmelerini sağlamak içindir. Davet yazısı kayıt ücreti ve diğer harcamalara destek anlamına gelmemektedir.

İklim
6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Girne’de beklenen sıcaklığın en düşük 22°C en yüksek 29°C olması beklenmektedir.
  • Category:

    Events

  • Get it on:

  • Requirements:

    4.0 and up