Ekran Kaydedici

Ekran Kaydedici

168 10,000 - 50,000
  • Author:

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

Ekran Kaydedici v1.0 Apk [Pro] - Application Apk Download

Rootsuz limitsiz ve tamamen ücretsiz ekran kaydetme programı ve video yapma programı. Marketteki diğer uygulamalarda olan root olma zorunluluğu olmayan ekran kaydedici uygulamamız tamamen türkçedir. Kullanımı son derece basit, internetsiz ve ücretsizdir.

Ekran kaydedici uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza bir şeyler tarif ederken veya kendinize bir not tutmak isterken eskisi gibi çok fazla zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Çünkü ekran kaydedici programı kullanımı kolay olacak şekilde tasarlandı ve rootsuz bir şekilde tamamen türkce bir arayüzle gelmektedir.

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan bu video yapma programında istediğiniz eylemlemleri uygulamanın ekran kaydedicisi sayesinde kayıt altına alabilirsiniz. Markette artık ekran kaydedici no root olan uygulama aramanıza gerek kalmayacak zira video kaydetme özelliğini rootsuz olarak size sunan bir uygulama var artık.

İngilizce olarak Screen Recorder olarak adlandırılan bu tarz uygulamalar arasında tamamen turkce destegi sunuyor olmamızla bir ihtiyacı karşıladığımızı düşünüyoruz. İstediğiniz video cekme video kaydetme ozellikleri ile dilediğiniz ekran görüntülerini kaydedebilirsiniz.

Ekran kaydedici uygulamasının özelliklerini özetle şöyle sıralayabiliriz:
- Limitsiz kayıt süresi
- Ses ekleme özelliği
- Kayıt sırasında ekran dokunmalarını gösterme özelliği
- Gecikmeli kayıt özelliği
- Facebook whatsapp e-mail vb üzerinden kaydedilen videoları paylaşma

Uygulamamızı beğenirseniz lütfen oy vermeyi unutmayın.
More From Devloper